Nasz Klub dofinansował uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowej, poświęconej znakomitemu kompozytorowi i pianiście jazzowemu światowej sławy Krzysztofowi Komedzie, który mieszkał w Wałbrzychu. 

 

 

więcej >>>

 

W środę w naszym klubie gościł wyjątkowy gość – Gubernator Dystryktu 2230 Polska – Ukraina – Białoruś Rotary International – Miroslav Gavryliv, który bardzo przychylnie wypowiedział się na temat działalności naszego klubu: „Działacie bardzo prężnie. Skutecznie realizujecie naszą misję”.

 

 

więcej >>>

 

Od wielu lat Holendrzy opiekują się Domem Dziecka w Pieszycach. W lipcu bieżącego roku po raz kolejny postanowili zaprosić wychowanków tego Domu Dziecka wraz z opiekunami na obóz wypoczynkowy. Na miejscu w Holandii dla dzieci zapewnione były noclegi, wyżywienie i pokryte wszelkie koszty pobytu. Jedynym problemem okazał się transport, którego organizacja oraz sfinansowanie leżała po stronie polskiej. Wspólne z klubami: RC Koszalin, RC Jelenia Góra, RC Warszawa Józefów, RC Warszawa Stare Miasto, RC Szamotuły Pałac Kobylniki udało nam się zebrać na ten cel kwotę, która z pewnością przyczyniła się do tego, że wychowankowie Domu Dziecka mogli wyjechać na wakacje i choć na chwilę zapomnieć o sytuacji w jakiej się znajdują.

 

więcej >>>

 

Miło nam zakomunikować , że na kadencję 2011/2012 nowym Prezydentem  naszego Klubu został  kolega Artur Mazurkiewicz.

 


                       

więcej >>>

 

Dnia 28 maja w Zajeździe PRL w Jedlinie - Zdroju odbył się tegoroczny Piknik Rotariański. Impreza została zorganizowana w klimatach PRL-u  a zatem wystrój sali, muzyka jak również potrawy nawiązywały do tamtego okresu.

więcej >>>

 

Dnia 9 maja  w Hotelu Piast Roman w Świdnicy odbyło się spotkanie członków Klubu Rotary Świdnica - Wałbrzych. W trakcie zebrania z przyjemnością poinformowaliśmy o oficjalnym   przyjęciu pierwszych członkiń Stowarzyszenia: Pani Anny Kosiby oraz Pani Stefanii Raduckiej - Gazdy.

więcej >>>

 

Miło nam zakomunikować, że Prezydent RC Świdnica - Wałbrzych Artur Sawrycz korzystając z zaproszenia (zobacz zaproszenie) wziął udział w II Międzynarodowym Narciarskim Biegu Rotariańskim zorganizowanym przez Rotary Klub Jelenia Góra w, którym zajął zaszczytne drugie miejsce.

więcej >>>

 

Dnia 14 marca br. Odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Klubu. Zebranie zostało zwołane celem uzupełnienia składu Zarządu. Miło nam poinformować, że w wyniku głosowania nowym Prezydentem Elektem został Kolega Artur Mazurkiewicz.

więcej >>>

 

Przekazując nam 1% podatku pomagasz wspierać młodych, utalentowanych ludzi oraz osoby chore i niepełnosprawne, dla których nawet najmniejszy gest ma ogromną wartość.

Klub Rotary Świdnica – Wałbrzych
58-100 Świdnica,

ul. Kotlarska 11

KRS 0000130317

więcej >>>

 

Dnia 18 stycznia 2011 roku odbyło się spotkanie Klubu Rotary Świdnica – Wałbrzych, które zostało poprzedzone posiedzeniem Zarządu. W trakcie posiedzenia i spotkania przyjęto uchwałę o przekazaniu 500 zł na zakup wozu konnego dla niepełnosprawnych dzieci z Wandzina oraz przyjęto kandydatury Pań zainteresowanych członkostwem w Klubie.

więcej >>>

1 2 [3] 4 5
stypendia
Imprezy cykliczne
Piknik
więcej >>>
Koncert
więcej >>>
Stypendia
więcej >>>
Zdjęcia z podróży
Galeria zdjęć
więcej >>>
strony internetowe Świdnica HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting Wałbrzych www.hostedby.pl