Dnia 11 stycznia 2011 r. w Dolnośląskim Parku Technologicznym T-Park w Szczawnie-Zdroju odbyła się dziesiąta edycja Konkursu Wiedzy Informatycznej „T@lenty Informatyczne”, którego mecenatem po raz kolejny został ROTARY KLUB ŚWIDNICA-WAŁBRZYCH DYSTRYKT 2230. Jest on fundatorem dwóch Rotariańskich Stypendiów Edukacyjnych na rok 2011/2012 w wysokości 2000 zł dla zwycięzców konkursu – dwóch najlepszych uczniów w kategoriach szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Dnia 11 grudnia po raz kolejny w Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu odbył się Bożonarodzeniowy Koncert Rotariański. Organizatorem koncertu był Rotary Klub Świdnica – Wałbrzych.

Dnia 13 stycznia 2011 roku odbyło się spotkanie z Panem Piotrem Wygnańczukiem Gubernatorem Dystryktu 2230. Podczas spotkania, które odbyło się w przyjacielskiej atmosferze Gubernator poinformował o aktualnych sprawach dystryktu i zamierzeniach na przyszłość. Spotkanie zakończyło się uroczystą kolacją. Gubernator otrzymał od Klubu RC Świdnica – Wałbrzych  podarunki przygotowane przez Krzysztofa Wierzęcia i Artura Sawrycza. Podczas spotkania członków klubu swoją obecnością zaszczycił również Past Gubernator Tadeusz Płuziński.

Dnia 13 grudnia 2010 roku w Wałbrzyskim Ratuszu w godzinach od 12:00 – 13:00 odbyła się Konferencja podsumowująca projekt „Klucz to nie wykluczać” podczas, której w imieniu Klubu Prezydent RC Świdnica – Wałbrzych Artur Sawrycz odebrał statuetkę i dyplom „DARCZYŃCA ROKU 2010”. Nagroda przyznana została w ramach plebiscytu na Darczyńcę Roku w kategorii osoba prawna.

Dnia 22 listopada 2010 roku odbyło się posiedzenie Zarządu podczas, którego podjęto uchwałę o przekazaniu 3000 zł w formie darowizny Wałbrzyskiemu Stowarzyszeniu Młodzieży na zakup odzieży zimowej dla dzieci oraz postanowiono podjąć rozmowy z RC Magdeburg na temat partnerstwa obu Klubów.

W dniach 15 - 17 października 2010 roku w Zamku Książ odbyło się V Spotkanie Międzykrajowe Polska - Niemcy.

Głównym tematem spotkania były perspektywy i nowe formy rotariańskiej współpracy polsko-niemieckiej ze szczególnym uwzględnieniem projektów edukacyjnych dla nowych generacji. Podczas spotkania zaostał zaprezentowany i podsumowany dorobek piętnastolecia współpracy Rotarian Polski i Niemiec.

W poniedziałek 25 października o godzinie 19.00 w hotelu „Piast – Roman” w Świdnicy odbędzie się uroczyste wręczenie Stypendiów Rotariańskich na rok 2010/2011.

W sobotę 16 października 2010 roku w Zamku Książ odbędą się uroczyste obchody XV-lecia Klubu Rotary Świdnica -Wałbrzych.

W dniach 15 -17 października w Zamku Książ odbędzie się 5. Spotkanie Międzykrajowe Polska -Niemcy zorganizowane przez Komitet Międzykrajowy Rotary International Polska – Niemcy- RC Świdnica-Wałbrzych oraz Länderausschuß Rotary International Deutschland – Polen, RC Ueckermuende – Pasewalk.

Dnia 28 czerwca 2010 roku odbyło się uroczyste zakończenie kadencji 2009/2010 podczas, którego w swoim sprawozdaniu Post - Prezydent Jan Tymczyszyn podsumował dotychczasową działalnośc klubu. Nie obyło się także bez palnów na przyszłość, które zaprezentował Prezydent Artur Sawrycz.

1 2 3 [4] 5