W czerwcu 2010 roku w Łowisku Pstraga w Łomnicy odbył się kolejny Piknik Rotariański. Podczas tegorocznego pikniku nie zabrakło pysznego jedzenia, świetnej zabawy oraz licytacji z, której dochód przeznaczony został na cele charytatywne.

Dnia 22 grudnia 2009 roku przy Wigilijnym stole w hotelu „Piast – Roman” odbyło się uroczyste spotkanie z Gubernatorem Dystryktu 2230.

Zespół Szkół nr 8 w Wałbrzychu wraz z Dolnośląską Agencją Rozwoju regionalnego S.A i firmą heapmail Internet Solutios Sp. z o.o., dnia 8 grudnia 2009 roku zorganizował Kunkurs Wiedzy Informatycznej „Talenty Informatyczne”. Mecenas w tegorocznej edycji konkursu objął klub Rotary RC Świdnica – Wałbrzych, który ufundował dwa Rotariańskie stypendia edukacyjne na rok szkolny 2010-2011.

Dnia 12 grudnia 2009 roku o godzinie 19.00 w Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu odbędzie się Bożonarodzeniowy Koncert Rotariański.

Dnia 12 listopada 2009 roku w Hotelu „Piast Roman” odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Rotariańskich na rok 2009/2010.

1 2 3 4 [5]