V spotkanie Międzykrajowe Polska – Niemcy

W dniach 15 -17 października w Zamku Książ odbędzie się 5. Spotkanie Międzykrajowe Polska -Niemcy zorganizowane przez Komitet Międzykrajowy Rotary International Polska – Niemcy- RC Świdnica-Wałbrzych oraz Länderausschuß Rotary International Deutschland – Polen, RC Ueckermuende – Pasewalk.

Głównym tematem spotkania będą perspektywy i nowe formy rotariańskiej współpracy polsko-niemieckiej ze szczególnym uwzględnieniem projektów edukacyjnych dla nowych generacji. Podczas zostanie zaprezentowany i podsumowany dorobek piętnastolecia współpracy Rotarian Polski i Niemiec.

W ramach spotkania odbędzie się również seminarium, w którym wezmą udział Rotaraktorzy z Polski i Niemiec.

W ostatnich latach pojawiło się wiele nowych, ciekawych inicjatyw we współpracy polsko-niemieckiej. Spotkanie w Książu będzie doskonałą inspiracją do stworzenia kolejnych nowych interesujących form współpracy.

Dodatkową atrakcją spotkania będą obchody 15-lecia powstania RC Świdnica-Wałbrzych, a wszystko to w przepięknych wnętrzach Zamku Książ.

Szczegółowe informacje na stronie spotkania: www.rotary.ksiaz.eu