1% podatku dla Rotary Klub Świdnica - Wałbrzych

Przekazując nam 1% podatku pomagasz wspierać młodych, utalentowanych ludzi oraz osoby chore i niepełnosprawne, dla których nawet najmniejszy gest ma ogromną wartość.

Klub Rotary Świdnica – Wałbrzych
58-100 Świdnica,

ul. Kotlarska 11

KRS 0000130317

Jesteśmy organizacją nastawioną na pomoc osobom potrzebującym. Głównym profilem naszej działalności jest wspieranie dzieci i młodzieży poprzez fundowanie Rotariańskiego Stypendium Edukacyjnego Klubu Rotary Świdnica – Wałbrzych.

Stypendium kierowane jest do uczniów szkół gimnazjalnych i średnich, którzy uzyskują bardzo dobre wyniki w nauce oraz posiadają uzdolnienia naukowe, sportowe, artystyczne lub techniczne, istotne do rozwoju ich osobowości.

Naszym celem jest również udzielanie pomocy finansowej w różnego rodzaju przedsięwzięciach na rzecz poprawy zdrowia i warunków życia potrzebujących. Działalność prowadzimy od roku 1995.

Nawet skromna pomoc jest zawsze lepsza od wielkiego współczucia

Władysław Loranc