V Spotkanie Międzykrajowe Polska - Niemcy

W dniach 15 - 17 października 2010 roku w Zamku Książ odbyło się V Spotkanie Międzykrajowe Polska - Niemcy.

Głównym tematem spotkania były perspektywy i nowe formy rotariańskiej współpracy polsko-niemieckiej ze szczególnym uwzględnieniem projektów edukacyjnych dla nowych generacji. Podczas spotkania zaostał zaprezentowany i podsumowany dorobek piętnastolecia współpracy Rotarian Polski i Niemiec.

W ostatnich latach pojawiło się wiele nowych, ciekawych inicjatyw we współpracy polsko-niemieckiej. Spotkanie w Książu zgodnie z zamierzeniami było doskonałą inspiracją do stworzenia kolejnych nowych interesujących form współpracy.

Dodatkową atrakcją spotkania były obchody 15-lecia powstania RC Świdnica-Wałbrzych, a wszystko to w przepięknych wnętrzach Zamku Książ.