Nasz Klub ma nowego Prezydenta

Miło nam zakomunikować , że na kadencję 2011/2012 nowym Prezydentem  naszego Klubu został  kolega Artur Mazurkiewicz.

Artur Mazurkiewicz –  w Klubie Rotary od końca 2009 roku, wcześniej pełnił funkcję Club Internet Communication Officer (CICO) – osoby odpowiedzialnej za komunikację internetową. W 1997 roku stworzył swoją pierwszą firmę w branży IT z powodzeniem funkcjonującą na rynku do dnia dzisiejszego. Aktualnie zarządza dwoma spółkami prawa handlowego i działa aktywnie w kilku organizacjach. Prywatnie – szczęśliwy mąż i ojciec. Interesuje się zarządzaniem, technikami komunikacyjnymi i coachingiem. Uwielbia podróżować w poszukiwaniu fascynujących ludzi i miejsc oraz odkrywaniu tajników kuchni świata.