Przekazanie insygniów prezydenckich

Artur Mazurkiewicz zdał insygnia prezydenckie –  jego następcą w kolejnej kadencji zostanie Andrzej Siennicki.

Podczas uroczystości dotychczasowy Prezydent naszego klubu podsumował swoją kadencję, którą należy zaliczyć do bardzo owocnych. W ciągu tego roku udało się bowiem zrealizować wiele przedsięwzięć. Po za corocznymi imprezami charytatywnymi  jak np.  Bożonarodzeniowy Koncert Rotariański, Klub po raz kolejny objął mecenat nad Konkursem Wiedzy Informatycznej „T@lenty Informatyczne", zorganizował wyjazd podopiecznych domu dziecka w Pieszycach do Holandii oraz dofinansował uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowej, poświęconej kompozytorowi i pianiście jazzowemu światowej sławy Krzysztofowi Komedzie.