Podaje się do publicznej wiadomości, że proces likwidacji Stowarzyszenia „Klub Rotariański Świdnica-Wałbrzych – Rotary Club Swidnica-Walbrzych” z/s w Świdnicy zakończył się z dniem 07.10.2016r.

więcej >>>

Podaje się do publicznej wiadomości, że na podstawie Uchwały nr 11 Walnego Zebrania Członków z dnia 19 października 2015 r.  wszczęta została likwidacja Stowarzyszenia "KLUB ROTARIANSKI SWIDNICA-WAŁBRZYCH - ROTARY CLUB SWIDNICA-WAŁBRZYCH" z/s w Świdnicy

więcej >>>

W dniu 23 lipca br. odbyło się spotkanie robocze Komitetu Stypendialnego na rok 2015/2016. 

więcej >>>

 

Spotkanie z Gubernatorem Aleksem Kożenkinem i IPDG Januszem Potępą odbyło się w siedzibie RC Wrocław, w poniedziałek 2 lutego o godz. 19:00. Miło nam poinformować, że wymieniliśmy proporce klubowe z RC Kyiv. 

więcej >>>

 

Dokąd zmierza Rotary” - to pytanie przewodnie seminarium poświęconego przyszłości Rotary, które miało miejsce w siedzibie RC Panorama, we Wrocławiu dnia 12 stycznia 2015r.  

więcej >>>


Na wieczerzy wigilijnej gościliśmy naszego stypendystę - Janka Kozłowskiego i jego mamę. Janek grał na skrzypcach kolędy, muzykę żydowską, a także własne kompozycje.

 

wigilia

 

więcej >>>

 

Tegoroczny Koncert Bożonarodzeniowy organizowany przez nasz klub we współpracy z Filharmonią Sudecką w Wałbrzychu odbył się 13 grudnia. Maestro Józef Wiłkomirski przygotował dla słuchaczy program złożony z arcydzieł muzyki baletowej, który zamieszczamy poniżej.

 

Stefania Raducka – Gazda, prezydent naszego klubu, przekazała serdeczne podziękowania przybyłym gościom za kupno biletów, z których dochód będzie przeznaczony na stypendia dla szczególnie uzdolnionej młodzieży naszego regionu.  

więcej >>>


Z przyjemnością informujemy, iż Komisja podjęła decyzję o przyznaniu stypendiów niżej wymienionym osobom:

więcej >>>

 

Podczas uroczystości dotychczasowa pani Prezydent - Anna Kosiba - przedstawiła zebranym działalność klubu w upływającej kadencji 2013/2014. Następnie złożyła podziękowania członkom klubu za włożony wkład pracy w realizację poszczególnych zadań w mijającej kadencji.

więcej >>>

 

Miło nam poinformować, iż Komisja podjęła decyzję o przyznaniu stypendiów niżej wymienionym osobom:

 

więcej >>>

[1] 2
stypendia
Imprezy cykliczne
Piknik
więcej >>>
Koncert
więcej >>>
Stypendia
więcej >>>
Zdjęcia z podróży
Galeria zdjęć
więcej >>>
strony internetowe Świdnica HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting Wałbrzych www.hostedby.pl