W dniu 24.06.2013. w siedzibie firmy Cloos Polska Sp z o.o. odbyło się uroczyste przekazanie insygniów prezydenckich klubu rotariańskiego ,,Świdnica-Wałbrzych".

W  dniu 15.12.2012 o godz. 19-tej Filharmonia Sudecka w Wałbrzychu już po raz kolejny zagra rotariański Koncert Bożonarodzeniowy.

Orkiestrę, która wystąpi w pełnym składzie 60-ciu muzyków poprowadzi dyrygent Pan Józef Wiłkomirski.

Dnia 15 października w hotelu Piast-Roman w Świdnicy odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów, ufundowanych przez Rotary Klub Świdnica-Wałbrzych. Laureatami zostali uczniowie szkół z powiatu świdnickiego, którzy wykazali ponadprzeciętne zdolności w różnych dziedzinach.

Miło nam zakomunikować, że komisja zatwierdziła ostateczną liczbę stypendystów na rok 2012/2013.

Za nimi kolejna organizowana co roku impreza charytatywna – Piknik Rotariański. W tym roku udało się nam zebrać kwotę 3,5 tysiąca złotych, która zasiliła fundusz stypendialny. Oczywiście nie zabrakło atrakcji dla uczestników, po za stałym już elementem jakim jest aukcja, odbył się również pokaz jeździectwa oraz występy ubiegłorocznych stypendystów.

Artur Mazurkiewicz zdał insygnia prezydenckie –  jego następcą w kolejnej kadencji zostanie Andrzej Siennicki.

Zgodnie z tradycją, dnia 17 grudnia 2011 roku odbyła się jedna z cyklicznych imprez naszego klubu – Bożonarodzeniowy Koncert Rotariański. Dochód z koncertu w całości został przekazany na cele charytatywne, a w szczególności na przyznawane przez nas każdego roku stypendia Rotariańskie.

Dnia 12 grudnia 2011 r. w Dolnośląskim Parku Technologicznym T-Park w Szczawnie-Zdroju odbyła się jedenasta już edycja Konkursu Wiedzy Informatycznej „T@lenty Informatyczne”, którego mecenatem po raz kolejny został nasz klub. Tak jak poprzednio jesteśmy fundatorem dwóch Rotariańskich Stypendiów Edukacyjnych w wysokości 2000 zł dla zwycięzców konkursu – dwóch najlepszych uczniów w kategoriach szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

W tym roku przeznaczyliśmy kwotę 32 tysięcy złotych na stypendia dla najzdolniejszych uczniów z byłego województwa dolnośląskiego. Od początku naszej działalności wręczyliśmy już 75 takich nagród co daje łącznie 150 tys. złotych, które przeznaczyliśmy na wspiercie rozwoju uzdolnionej młodzieży.

Miło nam zakomunikować, że  komisja zatwierdziła ostateczną liczbę stypendystów na rok 2011/2012. Oficjalne wręczenie stypendiów odbędzie się w Hotelu Piast Roman w Świdnicy dnia  24.10.2011 r. o godzinie 19.00.

1 [2] 3 4 5