Piknik Rotariański 2012

Za nimi kolejna organizowana co roku impreza charytatywna – Piknik Rotariański. W tym roku udało się nam zebrać kwotę 3,5 tysiąca złotych, która zasiliła fundusz stypendialny. Oczywiście nie zabrakło atrakcji dla uczestników, po za stałym już elementem jakim jest aukcja, odbył się również pokaz jeździectwa oraz występy ubiegłorocznych stypendystów.

Głównym punktem pikniku była aukcja przedmiotów podczas, której  zlicytowano między innymi trzy satyryczne rysunki Andrzeja Mleczki, 30 – letnie wino, statuetkę znanej artystki oraz płytę Leny Ledoff. Całość dochodu z aukcji została przekazana na stypendia dla wybitnie uzdolnionej młodzieży z regionu. Stypendia rotariańskie są istotnym elementem działalności filantropijnej działalności naszego klubu – przyznajemy je już od 6 lat.

Uczestnicy pikniku mieli także możliwość obejrzenia niecodziennego pokazu jeździectwa, który zaprezentowany został przez mistrzów w tej dziedzinie. Zaprezentowane zostały dwa charakterystyczne style ujeżdżania – West oraz Trail.

Ważnym elementem, szczególnie dla nas Rotarian były występny ubiegłorocznych stypendystów, które stanowiły odzwierciedlenie celowości przyznawanych przez nas stypendiów mających wspierać rozwój utalentowanych młodych ludzi i pomóc mi w odnoszeniu sukcesów.