Przekazanie insygniów prezydenckich klubu rotariańskiego ,,Świdnica-Wałbrzych

W dniu 24.06.2013. w siedzibie firmy Cloos Polska Sp z o.o. odbyło się uroczyste przekazanie insygniów prezydenckich klubu rotariańskiego ,,Świdnica-Wałbrzych".

Ustępujący Prezydent Andrzej Siennicki przekazał władzę w ręce koleżnki klubowej Anny Kosiby Sosnowskiej. Po raz pierwszy ale na pewno nie ostatni klubem będzie kierować kobieta. Płeć brzydka w klubie stanowi zdecydowaną większość, ale w pełni popiera wybór koleżanki. W uroczystości Uczestniczył Gubernator Dystryktu Polska-Ukraina-Białoruś kol. Lesław Morawski. Po części oficjalnej przy lampce wina dyskutowano o przyszłości ruchu rotariańskieo i postawach prospołecznych wśród społeczeństwa.

Nowej Pani Prezedent, która jest cenionym społecznikiem oraz nowemu Zarządowi życzymy wielu sukcesów.