Uroczyste przekazanie insygniów prezydenckich w Klubie z rąk Past Prezydenta Anny Kosiby Prezydentowi Elektowi Stefanii Raduckiej – Gazda

Podczas uroczystości dotychczasowa pani Prezydent - Anna Kosiba - przedstawiła zebranym działalność klubu w upływającej kadencji 2013/2014. Następnie złożyła podziękowania członkom klubu za włożony wkład pracy w realizację poszczególnych zadań w mijającej kadencji.

W ciągu tego roku udało się bowiem zrealizować wiele przedsięwzięć. Poza corocznymi imprezami charytatywnymi, jak np. Bożonarodzeniowy Koncert Rotariański oraz Piknik. Rotariański klub dofinansował rehabilitację, wyjazd młodzieży na zawody sportowe, szkolenie oraz uroczystość, w której uczestniczyła młodzież niepełnosprawna.

Następnie nastąpiło przekazanie insygniów prezydenckich Prezydentowi Elektowi Stefanii Raduckiej-Gazda, która od tej chwili udekorowana łańcuchem rotariańskim została Prezydentem RC Świdnica - Wałbrzych kadencji 2014/2015. Następnie były życzenia, ciepłe słowa i deklaracje pomocy wybranemu Prezydentowi ze strony członków klubu.

Po przekazaniu insygniów wieczór upłynął w miłej atmosferze, przy konstruktywnej rozmowie o najistotniejszych potrzebach klubu i poczęstunku przygotowanym w Hotelu Piast-Roman w Świdnicy.

I właśnie tym wydarzeniem Rotary Club Świdnica-Wałbrzych, który działa od 1995 r., rozpoczął nowy rok rotariański 2014/2015 z drugim prezydentem – kobietą w historii klubu. Mamy nadzieję na wiele sukcesów w 20-lecie istnienia naszego klubu!