Spotkanie robocze Komitetu Stypendialnego na 2015/2016 rok

W dniu 23 lipca br. odbyło się spotkanie robocze Komitetu Stypendialnego na rok 2015/2016.

Na spotkaniu ustalono harmonogram prac związanych z przyznawaniem stupendiów na rok 2015/2016. Wyznaczono terminy realizacji poszczególnych zadań.

Ustalone terminy przez Komitet Stypendialny Rotary Club Świdnica-Wałbrzych:

a)      Ostateczny termin składania wniosków – do 15.09.2015

b)      Rozpatrywanie wniosków przez Komitet Stypendialny – do 28.09.2015

c)       Przedstawienie i omówienie wyników naboru oraz ustalenie ostatecznej ilości stypendiów w zależności od możliwości finansowych Klubu – na spotkaniu

d)      Wybór stypendystów na rok szkolny 2015/2016 przez Komitet Stypendialny R.C., powiadomienie zainteresowanych oraz rozesłanie zaproszeń na uroczyste wręczenie stypendiów – odpowiedzialny Komitet Stypendialny, do 10.10.2015r.

e)      Uroczyste wręczenie stypendiów: na obchodach XX-lecia lub tydzień później.